Výrobcovia
Orlik Papermodelers.sk PK Graphica International List Of Scale Models Seahorse

Profil spoločnosti

1.9.2012 - vznik mena Papierový-Modelár.sk

neskorý 9.2012 - demo verzia www.papierovy-modelar.sk

neskorý 10.2012 - www.papierovy-modelar.sk je oficiálne spustený a ponúka modely od Českých vydavateľov: Ripper Works a Easy Works, PMHT, MegaGraphic, Ondra Hejl-Attimon, Z-Art, modely od Anglického vydavateľa historickej architektúry Heritage Models a nesmieme zabudnúť na náradie od firmy Jakar, Fisher, Fiskars a Draper.

rok 2013 - zákazníci sú spokojní a žiadajú viac a viac vydavateľstiev na sklade, zoznam sa nám rozšíril o nasledovných Českých vydaveteľov: Spidamodels (hlavne Dakar, ale aj iné) a Vimos (Dakar), P K Graphica (hlavne Pragy V3S, ale na požiadanie dotlačia akýkoľvek model z produkcie), PKAA (monoposty F1), Firebox (hlavne miniboxy), Vystrihovanky.cz, Agromodels (poľnohospodárska technika). Zo zahraničných sme pridali do ponuky R B Model (doplnky k modelom z Poľska), Orel  - Bumažnoje Modelirovanie (všetko možné z Ukrajiny) a nesmieme zabudnúť na Halinski s.c. (Poľsko).

rok 2014 - sortiment sa rozrastá o modely z Poľska (Modelik), Litvy (W.M.C.) a samozrejme Čiech (MASS, MiGAS,). Do ponuky sme zaradili aj kartóny na podlepovanie.

rok 2015 - už sme tu tretí rok a počet zákazníkov (registrovaných k dňu 20.8.) je na čísle 497. Pribudli pretekárske autá od Ing. Mareka Matuly z Čiech.

rok 2016 - spoločne s Atlonom, sme vydali prvotinu Fordson N Campbell, pomáhal aj Braintech, postupne sme rozširovali sortiment o nové modely, pribudlo zopár nových vydavateľstiev (AK Modely - nové vydavateľstvo, zatiaľ 2 modely - z Čiech, Shipyard - lode, majáky - z Poľska)

3.1.2017 - máme tu nový rok a počet zákazníkov (registrovaných k dňu 3.1.2017) je na čísle 630.

Papierovy-Modelar.sk © 2021